a

Spacer z przewodnikiem - Wycieczka na piątkę, czyli przewodnicy na Wolności

2017-10-08 ( niedziela )
Plac Wolności, Poznań

Spacer z okazji pięciolecia Grupy Przewodników PoPoznaniu.pl

Nowy sezon wycieczek tematycznych rozpoczęty zostanie w nietypowy sposób. To będzie wycieczka jakiej jeszcze nigdy nie było! Aż ośmiu różnych przewodników z PoPoznaniu.pl w jednym czasie i tym samym miejscu...

Czym to się skończy?

Przekonać można się samemu!

Prawie dokładnie 5 lat temu - 13.10.2012 roku odbyła się pierwsza wycieczka tematyczna z PoPoznaniu.pl. Zwiedzano Łazarz, a udział w inauguracji wzięło 14 osób i...pies. To był początek historii, której nikt się nie spodziewał. Od pamiętnego początku, Uczestnicy wspólnie z Przewodnikiem odkrywali Poznań podczas 177 spacerów, w których łącznie wzięło udział prawie 16 000 (sic!) osób.

Z okazji jubileuszu Organizatorzy chcą się z Wami spotkać, trochę Was zaskoczyć i wspólnie świętować. Przygotowano niespodzianki, a plac Wolności na pewno pomieści wszystkich chętnych ;-)

WAŻNE: Wycieczka odbędzie się w konwencji "free walking tour". Wstępnie zapisy nie są wymagane, a spacer wyruszy niezależnie od liczby uczestników i warunków pogodowych. Na zakończenie można podziękować przewodnikom napiwkiem.

Przewodnicy: Ania, Kasia, Magda, Hania, Janusz, Andrzej, Jarek i Piotrek.

_
opr.LT