osoby tańczące na parkiecie

Kurs West Coast Swing od podstaw! - Start 5.

05.03 – 26.03.2018
19:00 20:30

Zapisz się na Kurs West Coast Swing od podstaw! START: 5. marca 2018 godzina 19:15

West Coast Swing to jedna z najbardziej uniwersalnych form tańca klubowego, dzięki temu każdy znajdzie w nim coś dla siebie. To taneczna rozmowa pomiędzy partnerką i partnerem, która pozwala na wspólne poszukiwanie własnego stylu. Opanowując kilka podstawowych kroków, możemy śmiało wchodzić na parkiet, ponieważ reszta zależy od improwizacji, której kierunek nadaje muzyka. Taniec ten uczy partnerów czujności i otwartości na siebie nawzajem, daje pole do tanecznej wypowiedzi obu stronom, zwiększa świadomość własnego ciała. West Coast Swing wyewoluował w latach 50-tych minionego wieku ze starszego tańca o nazwie Lindy Hop, jednak podążając z nurtem gatunków muzycznych kształtujących się przez dekady do czasów dzisiejszych, daje możliwość zatańczenia do 80% powszechnie znanej muzyki. Klasyczny swing, blues, pop, hip-hop, R&B czy rock'n'roll - WCS daje nam narzędzie do zabawy i budowania relacji przy każdym z tych gatunków. To właśnie wyróżnia ten styl spośród innych tańców i zjednuje coraz większą rzeszę entuzjastów - uniwersalność, naturalność i elegancja.

Więcej informacji on-line i zapisy: http://west-goats-swing.com/kurs lub Fred Astaire Dance Studio ul. Grottgera 4/2, tel: 661 425 120 poznan.poland@fredastaire.com

Kurs będzie odbywał się co poniedziałek o godzinie 19:15 w sali przy ul. Grottgera 4/2.

Czas trwania zajęć 75 minut.

Koszt: 100 zł od osoby za 4 zajęcia po 75 min (z kartą Multisport 60 zł/osoba)

Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisanie się na wydarzenie na Facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na kursie!

Nie przejmuj się jeśli nie masz pary! Osoby zapisujące się pojedynczo, będą łączone w pary w miarę rejestrowania się kolejnych chętnych. 

Zobacz west-goats-swing.com/kurs