plakat

Techno Vaulit.1 - underground techno

2018-04-13 ( piątek ) – 2018-04-14 ( sobota )
23:00-09:00
Klub Schron, ul. Kościuszki 68, Poznań

Kategoria: Inne

Techno Vault w Schronie to wydarzenie stricte o charakterze underground techno. Ludzie związani z tym wydarzeniem już od ponad dekady występują w poznańskich klubach. Zmieniają się nurty muzyczne, tempo grania, ale nie zmienia się jedno - zapotrzebowanie na Techno. Nowe miejsce, jakim jest Schron, pozwala realizować w najlepszej możliwej scenerii takie przedsięwzięcia jak to. Surowe wnętrza idealnie pasują do surowego brzmienia. To miejsce samo w sobie oddaje w pełni klimat rave'owych imprez rodem z londyńskich doków, berlińskich fabryk czy paryskich katakumb.

Na scenie głównej zagrają Carla Roca, której nie trzeba przedstawiać poznańskiej publiczności - marka sama w sobie- dj-ka, która grała na wszystkich liczących się imprezach w naszym kraju. Do tego młoda ambitna. Nan, której selekcja utworów zadowoli każdego miłośnika techno brzmień. Dwie zacne kobiety wspierać będą B"kidz z live act'em, wyjadacze sceny Switch i Freak. Dolna scena Electro & House to dawka muzyki która jeszcze parę lat temu gościła we wszystkich klubach w Poznaniu a dzisiaj trochę odstawiona na boczny tor. Jednak ekipa dżentelmenów w składzie Eightball, Marcin Nowaczyk, Cousin Boneless oraz Inspektor gadżet przywrócą wspomnienia z dawnych lat oraz nową energię, którą ma w sobie Elektro i House.

Oprócz mega doznań muzycznych, nie zabraknie doznań wizualnych. Dopełnieniem techno podróży będą wizualizacje na głównej scenie w wykonani Vj Hen'a Techno stage: Carla Roca - Black Point Poznań N/\N - Poznań B'kidz- Black Point Poznań (live act ) Switch - HcL Crew Poznań Freak - HcL Crew Poznań House & electro stage Marcin Nowaczyk - Poznań Eightball (Eclectropunkz) - Poznań Cousin Boneless (H.O.T )- Poznań Inspektor Gadżet (H.O.T ) - Poznań wizualizacje: Vj Hen Techno Vault. 1

Wstęp 20 zł.