plakat
  • 17.30 i 18.30, Biblioteka dla dzieci

Teatr jak z bajki
Warsztaty teatralne z wykorzystaniem różnych technik i tradycji teatralnych np. teatrzyku paluszkowego, obrazkowego i teatru cieni. Spotkania dla dwóch grup wiekowych młodszej (przedszkolaki ) i starszej (uczniowie klas 1-6).
Zapisy w filii:  F11dz@bracz.edu.pl.

  • 18.00,  Galeria Atanazego

XIX wiek od kuchni
Spotkanie wokół wystawy i dawnego stołu  pokaże, jak radziły sobie gospodynie domowe przed erą  blogów i programów kulinarnych. Co jedli, jak jedli i czym jedli poznaniacy  ponad sto lat temu?  Odpowiedzi na wystawie i spotkaniu.

  • 19.00,  Czytelnia ogólna

(Od)Głosy biblioteki
Spektakl będący połączeniem kabaretu i dokumentu powstał na podstawie pism czytelników i notatek służbowych bibliotekarzy.  Jak powinna być ideologicznie przygotowana bibliotekarka,  czym argumentować brak terminowości oddania książki? Czy większość polskich przebojów  to  piosenki  o bibliotekach?  Odpowiedzi na scenie w czytelni.

Tego dnia wypożyczalnia czynna będzie do 21.00

Noc Bibliotek w filiach 

 Filia12/46
ul. Arciszewskiego 27
Teatralna noc
8 czerwca 2018 r., godz. 18.30
Obowiązują zapisy  
Na uczestników nocnego spotkania czekają gry, quizy, wspólne wykonanie pacynek i spektakl teatralny "Bajka o szczęściu" w wykonaniu  teatru TeatRyle.
Filia 53
ul. Robocza 4
Zielona noc w bibliotece
8 czerwca 2018 r.,godz.  19.00
Obowiązują zapisy  
Jak przygotować własny zielnik, jak założyć własny mini ogródek, jak rozpoznawać roślin? Tego wszystkiego dowiedzą się  ci, którzy postanowią odwiedzić   bibliotekę przy ul. Roboczej.
Filia 59
ul. Osinowa 14/16
Pod piracką banderą - noc w bibliotece
8 czerwca 2018 r., godz. 19:00-20:30
Obowiązują zapisy
Uczestnicy spotkania przygotują typowe pirackie kapelusze, poszukają skarbu dzięki wskazówkom z mapy oraz zagrają w okręty.  O przestrzeganie pirackiego kodeksu zadba kapitan. 

_
opr.LT

Zobacz www.bracz.edu.pl