a

Otwarcie galerii fotografii w Księgarni Klasyczna

2018-09-27 ( czwartek )
19:30
GALERIA MO, ul. Franciszka Ratajczaka 39 (wejście od ulicy 27 Grudnia), Poznań

Kategoria: Wystawy Inne

Księgarnia Klasyczna i Manufaktura Obrazów rozpoczynają współpracę. Łącząćpotencjały, aby stworzyć zdolnym fotografom przestrzeń prezentowania swojej twórczości.

27 września otwarta zostanie oficjalnie galeria fotografii, stałą ekspozycją prac z oferty GALERII MO. Na piętrze Księgarni Klasyczna, która mieści się w kamienicy przy ulicy Ratajczaka 39 w Poznaniu (wejście od ulicy 27 Grudnia), będą pokazywane fotografie oraz organizowane czasowe wystawy.
Będą wernisaże i spotkania autorskie, prezentowane prace będzie można zakupić z limitowanych edycji, sygnowanych przez autorów, przygotowywanych zgodnie z regułami sztuki kolekcjonerskiej przez Manufakturę Obrazów.

Księgarni Klasycznej nie trzeba przedstawiać poznańskim czytelnikom. To miejsce prowadzone od lat przez księgarzy z pasją. Przez lata na Starym Rynku pod szyldem Księgarni Powszechnej, potem przy ulicy Szkolnej jako Księgarnia Od Nowa, od lata tego roku w nowej i prestiżowej lokalizacji i pod wymowną nazwą, identyfikującą jednocześnie charakter oferowanego księgozbioru. W tej atmosferze, nasyconej literaturą, pięknem fraz, mądrością myśli, urodą ilustracji, GALERIA MO będzie wprowadzała do powszechnej świadomości twórczość fotograficzną godną zainteresowania.

Księgarnia Klasyczna i Manufaktura Obrazów stawiają sobie za cel promocję dobrej fotografii i fotografów wartych wsparcia.

Organizatorzy zapraszają w czwartek 27 września na godzinę 19:30 na uroczyste otwarcie.

_
akt.LT