plakat

Świąteczna Wyprzedaż Garażowa - zaangażuj się

05.12 – 15.12.2018

Świąteczna Wyprzedaż Garażowa na rzecz uchodźców i uchodźczyń na wyspie Lesbos, w ramach 8. Studenckich Targów Sztuki Studenckiej.

Do kupienia: rękodzieło, książki, płyty, zabawki, bilety na spektakle, koncerty, warsztaty kulinarne, bony na masaże, lekcje językowe i wiele innych pomysłów na prezent. A dla spragnionych - pyszna kawa i grzane wino!

Tworzysz, prowadzisz warsztaty, oferujesz usługi i chcesz przekazać coś od siebie?  Prześlij zgłoszenie do 10 grudnia na adres: garazowka.poznan@gmail.com. Wciąż można przekazywać rzeczy, które będą sprzedawane podczas świątecznej wyprzedaży. Chcesz coś kupić? Po prostu przyjdź!

Wyprzedaż odbędzie się 15 grudnia, w ramach 8. Studenckich Targów Sztuki Studenckich, w gmachu głównym Uniwersytetu Artystycznego (al. Marcinkowskiego 29) i potrwa od godziny 12:00 do 18:00. 

Świąteczna edycja Poznańskiej Garażowki (jak i każda poprzednia) ma pokazać, że wbrew politycznym uwarunkowaniom pamiętamy, czym jest solidarność, i że los mieszkańców obozów na Lesbos nie jest nam obojętny. To ludzie, którzy w przyszłości mogą z nami tworzyć, budować i kształtować naszą wspólną rzeczywistość.
Poznańską Garażówkę współtworzą: mieszkańcy i mieszkanki Poznania, Stowarzyszenie Lepszy Świat, Humans of Aleppo, Fundacja Malta.

Wstęp wolny.

Zobacz malta-festival.pl/pl/program/swiateczna-wyprzedaz-garazowa-2-2