Dwie dziewczyny w ubraniu i w czapkach w różowej wannie. Na ścianie biało-różowy wir. W dłoniach maja różowe kulki. Dziewczyna po lewej ma wyprostowana do góry rękę.

Królestwo selfie w Malcie

2020-05-29 ( piątek )
Galeria Malta, ul. Maltańska 1, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

Jeśli jesteś fanem selfie i lubisz dobrą zabawę, to naładuj baterię w swoim telefonie i przygotuj kartę pamięci, bo już w ten piątek, 29 maja, w Galerii Malta otwiera się prawdziwa mekka dla miłośników mediów społecznościowych. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że w Be Happy Museum można dosłownie oderwać się od rzeczywistości.

Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen zajmujących ponad 600 metrów kwadratowych. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość ujęć. Tu wszystko jest słodko-bajkowo-pastelowe. To gwarantowana  zabawa nie tylko dla fanów mediów społecznościowych, ale także całych rodzin, które chcą spędzić radosny czas w niepowtarzalnej scenerii. Nie mniejsze emocje czekają na odwiedzających także w pokojach iluzji, w których świat po prostu wywraca się do góry nogami. Co ciekawa każda wizyta w muzeum może przynieść nowe doświadczenia, ponieważ ekspozycja będzie systematycznie zmieniania i wzbogacana o dodatkowe elementy. 

Otwarcie Be Happy Museum zaplanowano na 29 maja. Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i wprowadził procedury chroniące ich zdrowie. Wszystkie eksponaty i elementy narażone na dotykanie będą systematycznie odkażane. Ograniczona zostanie liczba osób, które mogą jednocześnie przebywać na terenie muzeum. Przy wejściu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub założyć jednorazowe rękawiczki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi na czas fotografowania lub nagrywania filmiku można będzie zdjąć maseczkę. Należy ją jednak założyć niezwłocznie po wykonaniu zdjęć i dodatkowo cały czas zachować bezpieczny dystans w stosunku do innych osób.

Zobacz www.galeriamalta.pl/