baner

Foodpark Open-Air w parku Starego Browaru

11.07 – 30.08.2020
10:00

StaryBrowar oraz KwiaciarniaBistroiBar zapraszają do współtworzenia nowego plenerowego wydarzenia kulinarnego w jednym z popularniejszych miejsc spotkań w sezonie letnim w Poznaniu - Parku Starego Browaru.
IDEA:
Food Park Open-Air to nowy targ jedzeniowy, który będzie odbywać się cyklicznie w soboty i niedziele (od 10:00 do 18:00) przez cały lipiec i sierpień 2020 w przestrzeni Parku Starego Browaru w ramach projektu Lato w Parku. Wydarzenie kierowane jest do osób ceniących sobie lokalną, autorską gastronomię w stylu "slow food", niezobowiązującą atmosferę i relaks na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół czy rodziny.
Inicjatorami i organizatorami wydarzenia są centrum handlowe Stary Browar oraz Kwiaciarnia Bistro i Bar - kameralna restauracja z autorskim menu, mieszcząca się w pawilonie w browarowym w Parku.
Nazwa Food Park Open-Air nawiązuje do powstającej w Pasażu Starego Browaru nowej strefy restauracyjnej.
Ambicją organizatorów jest rozwój targu w regularny, wieloletni projekt.

WYSTAWCY:
Do udziału w wydarzeniu Organizatorzy zapraszają małe i duże restauracje, food-tracki, producentów żywności oraz produktów związanych z branżą gastronomiczną. Ilość miejsc w dyspozycji jest ograniczona.
Więcej informacji dla osób zainteresowanych: foodpark@kwiaciarniabistro.pl

_
akt.LT

Baner