Zabytkowe samochody i zwiedzający na hali targowej.

Retro Motor Show 2020 - Targi Pojazdów Zabytkowych

23.10 – 25.10.2020
11:00

Nadchodzi Retro Motor Show czyli największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Giełda Pojazdów Zabytkowych, kolekcje aut od najlepszych Automobilklubów w Polsce, bogata wystawa samochodów kolekcjonerskich, Strefa Retro Tuningu czy... sprzęt wojskowy. To dopiero początek wyjątkowych, motoryzacyjnych atrakcji, które czekają na uczestników targów Retro Motor Show. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2020 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnicy targów nabywają bilety jedynie drogą online, przy wejściu bezdotykowo mierzona jest temperatura, a na terenie należy zasłaniać usta i nos. Więcej o zasadach bezpieczeństwa podczas targów Retro Motor Show można przeczytać na stroniej: https://bit.ly/BEZPIECZENSTWO-MTP.

Co czeka na uczestników Retro Motor Show 2020? Poznańskie targi pojazdów zabytkowych to pokaz motoryzacyjnych unikatów w skali kraju i świata. W tym roku swoje kolekcje zaprezentują m.in. Automobilklub Wielkopolski, który pokaże niesamowite youngtimery czy zabierze nas do Paryża i Londynu sprzed lat. Członkowie automobilklubu zaproszą uczestników do strefy stylizowanej na XIX i XX-wieczną Anglię i Francję. Pozostając w temacie trójkolorowych - jak co roku na Retro Motor Show znajdzie się kolekcja samochodów od Citroen Klub Poznań. Z kolei sportowe i luksusowe klasyki z niemieckim sznytem pokaże Porsche Club Polska. Jak inwestować w samochody kolekcjonerskie i dlaczego warto? Na te pytania z pewnością odpowiedzą eksperci z Austor, którzy szykują na targi wystawę ponad 40 aut z duszą i pewną, inwestycyjną przyszłością. W tym miejscu nie zabraknie m.in. amerykańskiej klasyki w najlepszym wydaniu. Na targach swoją kolekcję pokażą również miłośnicy brytyjskiej marki, a właściwie to ikony - Morgan Sports Car Club Poland. Unikatowy, sportowy samochód znajdzie się na stoisku razem z autem od Cabrio Poland czyli fundacji zrzeszającej fanów najróżniejszych kabrioletów. Z drugiej strony na targach znajdzie się pokaźna kolekcja od BZYK Rider Swarzędz czyli miłośników zabytkowych motorowerów. Uczestnicy wydarzenia zobaczą również zabytkowe, wojskowe pojazdy i sprzęt. Cała wystawa pojazdów na Retro Motor Show zostanie także wzbogacona o klasyki od prywatnych kolekcjonerów. Ponadczasowy program Jak powszechnie wiadomo targi, to idealne miejsce do zakupów i poszerzania wiedzy przez spotkania z ekspertami z danej dziedziny. W tym roku nie będzie inaczej - organizatorzy zapraszają na Giełdę Pojazdów Zabytkowych, gdzie sprzedawcy zaprezentują najciekawsze, zabytkowe modele aut z całego świata i z pewnością doradzą w kwestii wyboru klasyka. Jednak to dopiero początek giełdowej strefy na Retro Motor Show 2020. Na targach znajdzie się także kilkusetmetrowe stoisko od GiełdyKlasków.pl czyli jednego z największych w Polsce serwisów z ogłoszeniami kupna i sprzedaży retro pojazdów. Wystawca zapowiada przyjazd najciekawszych modeli aut znajdujących się w aktualnej ofercie portalu. Czy na Retro Motor Show będzie strefa tuningu? Oczywiście, że tak! Już po raz piąty Blackz/AP przygotuje wystawę RETRO Tuning, gdzie zostaną zaprezentowane pojazdy z maksymalnym rokiem produkcji 1995 po ciekawych modyfikacjach wizualnych lub mechanicznych. Cała ekspozycja Retro Motor Show zostanie wzbogacona stoiskami od firm związanych z branżą motoryzacyjną - detailingu, napraw czy branżowe media. A to dopiero początek atrakcji Retro Motor Show 2020. 

Ważna informacja - bilety na Retro Motor Show 2020 dostępne są tylko na stronie www.ToBilet.pl

Retro Motor Show

Zobacz https://tobilet.pl/retro-motor-show-2020.html