Partnerstwa technologiczne źródłem przewagi rynkowej

2021-03-24 ( środa )
10:00-12:30
Online

24 marca organizatorzy zapraszają na webinar poświęcony właśnie partnerstwom biznesowo-technologicznym. Aby pokazać, że taka współpraca to realna korzyść, prowadzący skupią się na konkretnych rozwiązaniach oraz case'ach firm, które zdecydowały się na udział w projektach rozwojowych.

Przybliżą działalność i możliwości wsparcia w ramach DIH4Future, czyli hubu innowacji cyfrowych, którego celem jest m.in. wzmocnienie kultury innowacji, planowanie zmian, a w rezultacie testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu IT. Co więcej, opowiedzą o funkcjonowaniu międzynarodowej sieci Enterprise Europe Network, która pozwala m.in. znaleźć partnerów biznesowych lub technologicznych oraz zidentyfikować potencjalne źródła funduszy lub finansowania.

Aby nie teoretyzować, a pokazać, jak w praktyce funkcjonują partnerstwa technologiczne, zaproszono do udziału w webinarze przedstawicieli firm ALDEA IT Consulting Sp. z o.o. Sp.k. oraz BRAMY- SERWIS. W trakcie prezentacji przytoczony zostanie m.in. przykład przedsiębiorstwa produkcyjnego, w którym proces transformacji napotykał wiele przeszkód, a także przykłady wielowymiarowej współpracy w pozyskiwaniu finansowania w różnych projektach rozwojowych. Uczestników spotkania prowadzący zaproszą także na część warsztatową, podczas której będzie możliwość przeprocesowania budowy rentownego modelu biznesowego, opartego na partnerstwie technologicznym.

Więcej na stronie Organizatora.

Zobacz ppnt.poznan.pl