Mężczyzna z brodą, w czapce, oplata drewno liną. Kobieta oblewa farbą materiał. Obok napis- warsztaty upcyclingowe, renowacja mebli, farbownie tkanin.

Warsztaty upcyclingowe KontenerART

2021-05-13 ( czwartek )
16:00
KontenerART, ul. Ewangelicka, Poznań

Kategoria: Inne

W tym roku warsztaty będą dotyczyć renowacji mebli i farbowania tkanin. Warsztaty poprowadzi Adam Vanara i Ida Psychotropical.

Wstęp na warsztaty jest darmowy. Spotkania odbywają się na otwartym terenie, na świeżym powietrzu. Terminy i godziny warsztatów mogą się zmienić.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem dystansu i reżimu sanitarnego.

Zapisy na adres: warsztaty.kontenerart@gmail.com

Kreatywna i niekonwencjonalna renowacja mebli drewnianych i ze sklejki. Nadaj nowy kształt i wygląd starym meblom lub skonstruuj coś zupełnie nowego z użyciem ich elementów. Przynieś coś ze sobą albo skorzystaj z tego co będzie na miejscu. Vanara to twórca z doświadczeniem przy konstrukcji i wykończeniu meblowym z zamiłowaniem do recyklingu i renowacji. Patrzy na meble zarówno z punktu trwałej użytkowej konstrukcji, jak i obiektu estetyki. Adam korzysta ze wszystkich dostępnych mediów: od rysunku, grafiki i malarstwa, przez działania przestrzenne, aż po sztukę użytkową jak biżuteria czy meble. Lubujący się w surowych i monumentalnych obiektach. Nie unika widocznych śladów narzędzi i grubo ciosanych form.

Zobacz www.fb.me/e/1oTuXq3yK