Grafika przedstawiająca rysunkowe postacie czworonogów: trzy psy i dwa koty.

PupiLove Targi w Galerii Malta

2021-06-27 ( niedziela )
11:00-18:00
Galeria Malta, ul. Maltańska 1, Poznań

Kategoria: Targi Inne Dziecko

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie, skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas imprezy można spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach.

To impreza cykliczna, podczas której swoje niezwykłe produkty (często wyroby handmade) dla czworonogów i ich właścicieli prezentują wystawcy. Można tu znaleźć m.in. niebanalne, designerskie smycze, obroże, szelki, posłania, eleganckie maty do przewozu psa w samochodzie, ubranka dla psów, oryginalne zabawki, ale również smakołyki, najwyższej jakości karmy, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów, aż po gadżety z motywami zwierzęcymi dla właścicieli czworonogów. Każdą rzecz będzie można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie posłużą radą i pomocą w doborze najodpowiedniejszych produktów.

Podczas każdej edycji organizatorzy zapraszają do współpracy lokalną organizację działającą na rzecz potrzebujących zwierząt i wspierają jej działania. Oprócz tego podczas każdej edycji organizowany jest konkurs dla odwiedzających, w którym nagrody fundują wystawcy, a także minisesja fotograficzna, aby właściciele czworonogów, które odwiedziły naszą imprezę, otrzymali gratis profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Więcej na stronie FB wydarzenia.