Na ciemnozielonym tle biały napis - nazwa wydarzenia. W tle zarys roślin, paproci itd.

Studencki Targ Roślin Doniczkowych

2021-06-30 ( środa )
09:00-15:00
Biocentrum UPP, ul. Dojazd 11, Poznań

Kategoria: Wystawy Targi Inne

Kochacie otaczać się pięknymi roślinami doniczkowymi? Chcecie udekorować dom nowymi okazami?  A może chcecie poprawić jakość powietrza w swoim mieszkaniu? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiecie twierdząco, to nie może Was zabraknąć na Studenckim Targu Roślin Doniczkowych organizowanym przez Koło Naukowe Architektury Krajobrazu wraz z Samorządem Studenckim Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Podczas Studenckiego Targu Roślin Doniczkowych będzie można zakupić rośliny, osłonki na doniczki, a także niezbędne akcesoria do ich pielęgnacji. Wystawcami będą m.in. znane poznańskie marki, tj. Zarośla czy Wełna i Flora. Nie zabraknie także studenckiej energii członków Koła Naukowego Architektury Krajobrazu UPP, którzy chętnie udzielą porad w pielęgnacji "roślinnych pociech". Planowana jest także wystawa prac projektowych kierunku Architektura Krajobrazu, na której będzie można zobaczyć między innymi propozycje zagospodarowania Kampusu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

To pierwsze tego typu wydarzenie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu  "Wiemy, że kochacie rośliny doniczkowe, bo my także... Zatem przyjdźcie na Targ i sprawcie sobie roślinkę!  Będzie to okazja do wspólnego spotkania, ale również i świętowania zakończenia sesji!" - zachęcają do udziału organizatorzy.

Zobacz www.facebook.com/events/549826336455091