Baner promujący wydarzenie.

Między 9 a 12 września 2022 roku czas w Poznaniu upływał będzie pod znakiem teatrów muzycznych... i to nie byle jakich, bowiem na te kilka dni w naszym mieście zagoszczą cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem widowni: Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie czy Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, a wszystko to pod kuratelą Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Podczas tego niezwykłego wydarzenia w przestrzeniach Auli Artis oraz Teatru Muzycznego w Poznaniu będziecie mogli zobaczyć pokazy jednych z najciekawszych spektakli sezonu (CESARZ, THRILL ME, MURY JERYCHA) oraz premierowe tytuły (IRENA), w których wystąpią artyści znani ze scen najlepszych teatrów muzycznych w kraju.

Pierwsza edycja poznańskiego przeglądu teatrów muzycznych - CZAS NA TEATR - to święto dla pasjonatów musicali i spektakli muzycznych, a także okazja dla nowych widzów z różnych zakątków Polski, by podczas kilkudniowej wizyty w naszym mieście zobaczyć dzieła, które rozkochają ich w tej formie sztuki od pierwszego wejrzenia. To jest nasz czas... CZAS NA TEATR!

Pojedyncze bilety na każdy z czterech spektakli oraz 3-dniowe karnety na spektakle w Auli Artis dostępne są w kasie Teatru oraz online.
Ci z Was, którzy zakupią 3-dniowy karnet, otrzymają możliwość nabycia biletu na spektakl IRENA w promocyjnej cenie. Szczegóły otrzymają Państwo w mailu z potwierdzeniem zakupu karnetu.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie Teatru Muzycznego w Poznaniu

Bilety dostępne w:

Plakat