Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i daty.

Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny

2022-11-25 ( piątek ) – 2022-11-27 ( niedziela )
Poznań, różne lokalizacje

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach - brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Już w listopadzie w nowej odsłownie powraca ulubiona akcja Polskiej Organizacji Turystycznej - Weekend za pół ceny. W tym roku w nowej odsłonie! Bo aż w dwóch weekendach listopada. 18-20 oraz 25-27/11/2022 r.

___________________________________

Poznańskie Centrum Dziedzictwa dołącza do akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Zasady akcji promocyjnej

  *   W ciągu dwóch weekendów listopada, w dniach 18-20 i 25-27 XI (z piątkiem włącznie), w Bramie Poznania i Centrum Szyfrów ENIGMA bilety normalne i rodzinne (dla maks. 2 osób dorosłych i 3 dzieci) na ekspozycję główną posiadają rabat w wysokości 50%.

  *   W ofercie promocyjnej bilet normalny będzie kosztował 10 złotych, a rodzinny 20 złotych.

  *   Bilety w promocyjnych cenach są dostępne w kasach marek Poznańskiego Centrum Dziedzictwa oraz online<<a href="https://bilety.pcd.poznan.pl/termin_dzien.html?idw=1&d=3&date=2022-11-02" target="_blank">https://bilety.pcd.poznan.pl/termin_dzien.html?idw=1&d=3&date=2022-11-02>.

Więcej ofert na stronie akcji.

Zobacz www.polskazobaczwiecej.pl