Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artystów.

Koncert DonGURALesko x DJ Soina - Miejskie ptaki

21.06.2024
18:00

Koncert Premierowy DonGURALesko "Miejskie ptaki" już 21.06 #NaTarasie.

Po raz kolejny DGE pojawi się na dachu Galerii MM, żeby zaprezentować materiał z najnowszego krążka Miejskie Ptaki. Podczas występu nie zabraknie również znanych i lubianych klasyków takich jak: Chcę ci dać, Betonowe Lasy, Manewry czy też energicznych bangerów z ostatnich płyt Dziadziora. Na gramofonach i mikrofonie wspierał będzie go niezawodny DJ Soina! Tej nocy po koncercie manewrujemy na after & listening party najnowszej płyty Gurala.

Miejskie Ptaki to powrót do korzeni rapu w najlepszym wydaniu. Ponad godzina solidnej muzyki, która zaskakuje zarówno swoim brzmieniem, jak i zawartością tekstową. Ciekawi goście na mikrofonie, stara gwardia producentów, oraz zupełnie nowe twarze.
Brzmienia rodem z lat 90-tych sąsiadują tu z nowoczesnymi produkcjami. Patenty liryczne, od znanych już u Gurala ciągów całych zwrotek na jeden rym po zaskakujące rozwiązania formalne.

Nowa prostota. Rapowe mięso, które przywraca autentyczność i szczerość gatunku. Można śmiało powiedzieć, że jest to najbardziej truecorowy album Gurala od czasów "EL POLAKO".

Więcej o donGURALesko & DJ Soina.

donGURALesko właściwie Piotr Górny znany również jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni, Dziadzia, Dziadzia Giovanni, Hardcorowy Papa, Osieroconych Płyt Selektor. Działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Współtworzył takie zespoły jak Killaz Group, Super Grupa, Kastą., PDG Kartel, G.T.W. oraz Bengazi. Donguralesko współpracował z takimi wykonawcami jak Krzysztof Zalewski, Mrozu, Tede, Sido, Paluch, Matheo, Waldemar Kasta, Fokus, Grubson, Sitek, Pezet oraz wielu innych. Twórczość Donguralesko zaliczana jest do nurtu bragga. W 2011 roku został sklasyfikowany na 7. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Albumu donGURAlesko wielokrotnie pojawiały się w zestawieniu OLIS.

DJ Soina - twórca marki oraz serii mixtejpów Kręci Mnie Vinyl. Na koncie ma ponad 3000 zagranych imprez, setki festiwali oraz koncertów w Polsce i na świecie, dzięki czemu wyrobił sobie swój niepowtarzalny styl, jego skrecze usłyszymy na albumach które pokryły się złotymi oraz platynowymi płytami. TOUR DJ: donGURALesko oraz WSRH (Słoń & Shellerini). Tour DJ Soiny z udziałem marki Aroma King odwiedził Dubaj, Grecję, Niemcy, Hiszpanie oraz Holandie. Aktualnie koncertuje promując swój nowy album ChrisCarson x DJ Soina "Olimp" który ukazał się nakładem Warner Music Poland.

Bilety w cenie nominalnej*:

  • I pula: 49 zł
  • II pula: 59 zł
  • III pula: 69 zł
  • W dniu koncertu koszt wejściówki to 79 zł

_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio:

Baner