Spotkanie z Elżbietą Cherezińską

2014-09-18 ( czwartek )
17:00-18:30
Brama Poznania ICHOT , Budynek Główny , ul. Gdańska 2, Poznań

Księgarnia Wydawnictwa Zysk i S-ka zaprasza na spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską promujące jej najnowszą książkę " Niewidzialna korona". "

Cherezińska ma niezwykły dar dynamicznego obrazowania politycznej gry w dawnych wiekach w sposób ukradziony ze współczesnych filmów akcji. Jest wierna historycznym realiom, ale z wyczuciem tka własną fabularną opowieść, w której jest miejsce na silnie zarysowane drugo- i trzecioplanowe postaci, na elementy nadprzyrodzone i magiczne, na momenty wzniosłe i przyziemne, na walkę i seks, na przyjaźń, zdradę i nienawiść. Powieść liczy ponad siedemset stron i wierzcie mi, że chciałoby się drugie tyle.

Autorka jest absolutnym fenomenem: książka do wchłonięcia jednym tchem". Lubomir Baker, "Gentleman" (o Korona śniegu i krwi) Elżbieta Cherezińska - pisarka i teatrolog. Zadebiutowała książką Byłam sekretarką Rumkowskiego, a niedługo póżniej rozpoczęła cykl skandynawski "Północna Droga". Następnie napisała Grę w kości. Jej kolejna książka, Korona śniegu i krwi - tom pierwszy składającej się z samodzielnych powieści trylogii "Odrodzone Królestwo" - natychmiast stała się bestsellerem. Wydany następnie Legion to brawurowo opowiedziana historia Brygady Świętokrzyskiej. " Niewidzialna korona" została Najgorętszą Książka Lata, wybraną przez czytelników na antenie TVP Kultura. Spotkanie poprowadzi Michał Fiałkowski.

Wstęp wolny

Zobacz www.zysk.com.pl