t

Targi Tour Salon

2014-10-23 ( czwartek ) – 2014-10-26 ( niedziela )
MTP, ul. Głogowska

Po raz dwudziesty piąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się najważniejsze targi branży turystycznej - TOUR SALON. Wydarzenie organizowane w Poznaniu da wszystkim zainteresowanym możliwość dotarcia do wielu ofert turystycznych w jednym miejscu i czasie, zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych. Ponadto dzięki licznej grupie wystawców i zwiedzających zza granicy, będzie doskonałą promocją Polski również na arenie międzynarodowej. Gościem specjalnym targów jest Martyna Wojciechowska.

Odwiedzając 25-tą jubileuszową edycję targów przeniesiemy się w jednej chwili w rożne miejsca, a dokładnie wszystkie polskie regiony i ponad 30 krajów. TOUR SALON zainspiruje do podróży do Argentyny, Armenii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Iranu, Irlandii, Izraela, Litwy, Macedonii, Malediwów, Mołdawii, Niemiec, Palestyny, Polski, Portugalii, Republiki Seszeli, Rosji, Rumunii, Słowacji, Sri Lanki, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii czy Włoch.

Dla specjalistów z branży, TOUR SALON od wielu lat jest znakomitą okazją do zapoznania z propozycjami wszystkich polskich i wielu zagranicznych regionów, biur podróży, uzdrowisk, hoteli, ubezpieczycieli, czy przewoźników. Jest to również dobry moment na skompletowanie oferty na najbliższy sezon, omówienie współpracy z partnerami biznesowymi, a także znalezienie nowych odbiorców usług. TOUR SALON to również stale rozwijająca się i podążająca za zmieniającymi się trendami platforma komunikacji, wymiany doświadczeń i wiedzy dla branży turystycznej.

Dla indywidualnych odbiorców, TOUR SALON to możliwość odbycia trzydniowej podróży dookoła świata, to szereg inspiracji turystycznych w postaci prezentowanych przez wystawców ofert, a także okazja do bezpośredniego obcowania z tradycjami, kulturą bliższych i dalszych zakątków naszego globu poprzez uczestnictwo w degustacjach, koncertach, pokazach oraz licznych konkursach.

Bilety - 17,00 zł.

Bilety dostępne w: