plakat

Spotkanie - Pytania o Hollywood czyli gwiazdy bez tajemnic

15.11.2014
15:00

Spotkanie z Anną Wendzikowską, którego tematem będzie jej nowo wydana książka "Pytania o Hollywood czyli gwiazdy bez tajemnic".

Anna Wendzikowska - znana dziennikarka, prezenterka i aktorka - od 2007 roku przeprowadziła dla "Dzień Dobry TVN" setki wywiadów z największymi gwiazdami Hollywood, takimi jak Angelina Jolie, Robert DeNiro, Meryl Streep czy Dustin Hoffman. Spotkania te zaowocowały wyjątkową książką, w której barwnie opisuje kilkadziesiąt światowych sław znanych z ekranu czy kolorowych magazynów.

Jak naprawdę nazywa się Helen Mirren? Jak Robert Pattison odnajduje się w roli idola? Czy Jennifer Aniston jest tak zabawna, jak w filmach? Wnikliwość, wyczucie i intuicja dziennikarska, w połączeniu z pozytywnym nastawieniem i szczerym uśmiechem, pozwalają autorce dotrzeć do wielu sekretów jej rozmówców.

Wendzikowska w swojej książce opisuje jakie naprawdę są gwiazdy światowego formatu i jak wyglądają bez retuszu. Przytacza liczne anegdoty, niepublikowane wypowiedzi i zaskakujące wyznania gwiazd. Książka zawiera również liczne wywiady i opisy spotkań z najbardziej intrygującymi hollywoodzkimi gwiazdami.