Śniadanie z mome.pl

2016-09-15 ( czwartek )
09:00-11:30
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, bud. H

Naukowcy już dawno udowodnili, że zdecydowanie bardziej przemawia do nas przekaz wizualny. To na nim się skupiamy i to jemu poświęcamy więcej uwagi niż warstwie tekstowej. Nie mamy czasu na czytanie długich opisów produktów czy usług niezależnie od ciekawej stylistyki lub formy językowej. Jak w takim razie wykorzystać przekaz wizualny, aby lepiej wypromować swoją markę?

Co to jest wideo marketing i czy da się funkcjonować bez niego w biznesie? Czy filmy mogą zwiększyć sprzedaż? O tajnikach przygotowywania filmów, virali, a także video real time marketingu opowie Kamil Biegański, założyciel firmy mome.pl na najbliższym Śniadaniu z.

Spotkanie odbędzie się 15 września (czwartek) w Poznańskim Parku Naukowo Technologicznym. Do udziału organizatorzy zapraszją przedstawicieli mikro, małych i średnich firm, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę, a także wymienić się doświadczeniami przy okazji nawiązywania kontaktów biznesowych. Wydarzenie będzie wzbogacone o case study, oparte na przykładach firm biorących udział w spotkaniu, jak również o networking polegający na twórczej pracy w zespołach, podczas której będzie mozliwość do bliższego poznania się uczestników oraz zaprezentowania prowadzonych przez nich działalności. 

Uwaga: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o wpisaniu na listę uczestników decyduje zgłoszenie za pośrednictwem formularza oraz uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 20 zł brutto od osoby. Szczegóły dotyczące płatności (tytuł przelewu i numer konta) będą dostępne po wypełnieniu formularza. Formularz zgłoszeniowy: http://sniadaniez.ppnt.poznan.pl/zgloszenia/rejestracja/Sniadanie-z-momepl

Zobacz sniadaniez.ppnt.poznan.pl/zgloszenia/rejestracja/Sniadanie-z-momepl