logo WRK ZOP

Jak dobrze napisać wniosek i zarządzać projektem? - szkolenie

12.07.2017
10:00 16:00

Prowadzisz lub jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej? Lubisz dowiadywać się czegoś innego i stale poszerzać swoją wiedzę? WRK ZOP zaprasza na BEZPŁATNE szkolenie!

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych w związku z realizacją projektu "Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej" zaprasza osoby z powiatów: obornickiego, śremskiego, średzkiego, poznańskiego, szamotulskiego oraz z Poznania, na bezpłatne szkolenie: Jak dobrze napisać wniosek i zarządzać projektem?

Jako Federacja WRK ZOP działa m.in. na rzecz: wzmocnienia organizacji, liderów lokalnych i działaczy społecznych, uruchamiania nowych społecznych inicjatyw rozwoju i współpracy między organizacjami, wzmocnienia postaw obywatelskich i aktywizacji społeczności lokalnych, budowania kultury dialogu pomiędzy organizacjami a administracją. Od kilku lat prowadzi Regionalne Centrum Wolontariatu w Poznaniu i koordynuje pracę 17 Lokalnych Centrów Wolontariatu. Specjalizuje się w: rzecznictwie, animacji, wolontariacie i aktywności społecznej, zakładaniu, wzmacnianiu i sieciowaniu organizacji z terenu Wielkopolski, poradnictwie prawno-obywatelskim dla organizacji obywatelskich i mieszkańców. Od 2012 r. prowadzi w Poznaniu Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (Centrum Bukowska, w lokalu udostępnionym przez Miasto Poznań). Działania prowadzone w Centrum Bukowska są wspierane przez Miasto Poznań. Kontakt: nr tel.: 61 853 09 30 e-mail: szkolenia@wrk.org.pl, doradztwo@wrk.org.pl

Zobacz wrk.org.pl/