plakat z Tatianą Mindewicz-Puacz

Spotkanie autorskie z Tatianą Mindewicz-Puacz

23.08.2017
18:00 20:00

Kobiety bywają najbardziej surowe dla samych siebie. Oceniają, żądają i przeglądają się w oczach innych zapominając o własnych potrzebach. Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka w programie "Projekt Lady", wypowiada wojnę frustracji i niskiej samoocenie przekonując, że każda kobieta ma w sobie siłę, aby dokonać tej najistotniejszej zmiany i docenić siebie.

Autorka książki "Luz, i tak nie będę idealna" spotka się z czytelniczkami w salonie Empik Stary Browar w Poznaniu 23 sierpnia. Jak uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych i osiągnąć zadowolenie z siebie? Według Tatiany Mindewicz-Puacz należy odpuścić wszystko, na co nie ma się wpływu, a zająć się tym, co naprawdę można zmienić.

"Luz, i tak nie będę idealna" to książka o tym, jak uwolnić się od poczucia frustracji, spowodowanego nieustannym lękiem oraz wygórowanymi wymaganiami wobec samej siebie. Autorka, bazując na doświadczeniach własnych oraz swoich klientek, uczy jak odzyskać umiejętność słuchania własnych potrzeb i odnaleźć siłę, aby zaakceptować siebie i dać sobie prawo do luzu. A przede wszystkim pogodzić się faktem, że ideały nie istnieją.

Tatiana Mindewicz-Puacz - ekspertka od komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistka ds. kampanii społecznych, publicystka, trenerka rozwoju osobistego. Mentorka w programie "Projekt Lady".

Zobacz www.facebook.com/events/1377151735734981/