plakat

Druga edycja Akademii Miłości dla Małżeństw. Małżeństwa w różnym wieku i z różnym stażem będą mogły wziąć udział w cyklu wykładów prowadzonych przez zaproszonych gości i specjalistów. Tematyka wykładów związana jest z różnymi aspektami małżeńskiego życia i ściśle powiązana z nauką Kościoła katolickiego. Wśród prelegentów znajdą się m. in. pary małżeńskie, ksiądz, psycholog, coach biznesowy.

Formuła spotkań pozostaje niezmieniona. Każde spotkanie zaczyna się krótką modlitwą, po której uczestnicy wysłuchują wykładu na dany temat. Następnie przepracowują go w grupach, a na koniec dzielą się przemyśleniami i doświadczeniami z pozostałymi słuchaczami. Taka forma spotkań może okazać się atrakcyjna dla wszystkich małżeństw, gdyż daje szerszą możliwość spojrzenia na własny związek, pomaga scementować relacje między małżonkami i przeżyć małżeństwo, jak najwspanialszą przygodę życia. Warto dodać, że w czasie trwania wykładów organizatorzy zapewniają opiekę dzieciom uczestników spotkań. Można więc śmiało przyjść na Akademię Miłości ze swoimi pociechami.

Uczestnicy tegorocznej Akadmii Miłości dla Małżeństw będą mogli dowiedzieć się, jak radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi w małżeństwie, w jaki sposób bardziej zbliżyć się do małżonka, jak odbudować więzi lub wzmocnić relacje z partnerem, co zrobić, by spełniać się w roli żony, męża, rodzica. Czas spędzony na spotkaniach Akademii pozwoli także nawiązać nowe, ciekawe znajomości z innymi parami uczestniczącymi w wykładach.

Zapisy na 2. edycję Akademii Miłości dla Małżeństw ciągle trwają, a spotkania ruszają 20.11.2017 roku. Wykłady będą odbywać się raz w miesiącu (trzeci poniedziałek miesiąca)w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej przy ul. Głogowskiej 92 od godziny 19.30.

Cena za udział to 100 zł od pary.