a

18. Maraton Pisania Listów - Amnesty International

2017-12-09 ( sobota ) – 2017-12-10 ( niedziela )
09:00-09:00
NG Nowa Gazownia, ul. Ewangelicka 1, Poznań

Wielkimi krokami zbliża się Maraton Pisania Listów - coroczna akcja organizowana przez Amnesty International.

Przez 24 godziny pisane będą listy w obronie osób, których prawa są łamane - w tym roku Organizacja wraz z uczestnikami stanie w obronie tych, którzy bronią naszych praw: aktywistów walczących o prawa człowieka.
Zaprasza poznańska grupa Amnesty International

Moda na bieganie ma się całkiem nieźle, co powiecie jednak na inny maraton? Do tego biegu nie potrzeba żadnej karty, specjalnego obuwia, odblasków ani odpowiedniej pogody. Nie jest też koniecznym być w dobrej formie. Wadą jest to, że na pewno nie schudniecie - taki maraton tylko raz w roku. Zaletą - nie trzeba się do niego przygotowywać. W weekend 9-10.12., w całej Polsce i nie tylko, 18. Maraton Pisania listów.
Przez cały weekend piszemy listy w obronie aktywistów na rzecz praw człowieka, którzy sami potrzebują teraz pomocy. Warto się za nimi wstawić - to oni bronią naszych praw - na miejscu możecie zapoznać się z ich historiami.
Sztab w Nowej Gazowni zapewnia gotowe wzory listów, kartki, długopisy, poczęstunek, kącik dla dzieci, niepowtarzalną atmosferę oraz wydarzenia towarzyszące.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do uczestnictwa.

_
opr.LT

Baner