a

Kolejna część perypetii rodziny Borejków

Co słychać w rodzinie Borejków? Czy nadal jest w tym samym składzie? A może się powiększyła? Kolejny tom niezawodnej "Jeżycjady" - jak zawsze dowcipny, wzruszający i ciekawy - rozbawia, podnosi na duchu i skłania do myślenia. Z okazji premiery książki "Ciotka Zgryzotka" (Akapit Press) czytelnicy będą mieli niepowtarzalną okazję porozmawiać z Małgorzatą Musierowicz, zdobyć autograf oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie z ukochaną dla kilku pokoleń autorką. Wyjątkowe spotkanie odbędzie się 21 kwietnia w salonie Empik Plac Wolności.

Przez wielu to jeden z najbardziej wyczekiwanych tomów "Jeżycjady", jednocześnie najdłuższy ze wszystkich i 22 z kolei. Małgorzata Musierowicz nie zawiodła i tym razem tworząc powieść o dobrych relacjach, wzajemnej pomocy i zrozumieniu. "Ciotka Zgryzotka" to mnóstwo interesujących wydarzeń rodzinnych, zmian i powrotów, pierwsze miłości, ślub i wesele. Powieść opowiada głównie losy Nory (córki Pulpecji), zbuntowanej nastolatki z silną osobowością, której nikt nie rozumie.

Spotkanie to prawdziwa gratka dla wielbicieli twórczości Małgorzaty Musierowicz. Zapraszamy wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na dalsze losy Borejków. "Ciotka Zgryzotka" sprawia, że chce się radośnie żyć - pomimo wszelkich zgryzot!

Małgorzata Musierowicz - autorka książek dla dzieci i młodzieży, ilustratorka i projektantka ubrań dla dzieci. Twórczyni znanego każdemu cyklu powieściowego "Jeżycjada", na który składa się 22 tomów wydawanych w latach 1975-2018.

Wstęp wolny.

_
opr.LT

Baner