logo

Od 18 do 25 sierpnia 2018 organizatorzy zapraszają na kolejną edycję warsztatów tanecznych Dancing fairPlayce Poznań, które odbędą się po raz drugi w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce na ul. Bożydara 10 w Poznaniu.

Na warsztaty zapisywać się można poprzez oficjalną stronę wydarzenia: www.dancingpoznan.pl

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego - projektu stworzonego przez prof. Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca. Udział w nich może wziąć każdy bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Każdy też znajdzie coś dla siebie! Przewidziano zajęcia dla początkujących, dla dzieci, dla seniorów oraz zajęcia dla niepoczątkujących tancerzy. Warsztaty odbędą się pod honorowym patronatem władz miasta Poznania. Najlepsi pedagodzy tańca zjadą w sierpniu do Poznania! Na stronie internetowej dostępna jest cała lista instruktorów oraz zaplanowanych technik tanecznych, a bieżące informacje można dodatkowo śledzić na fanpage: www.facebook.com/dancingfairplaycepoznan

Po raz kolejny organizatorzy zaprosili pedagogów tańca o międzynarodowej sławie, w tym tancerzy z Polski oraz zagranicy. W tym roku warsztaty poprowadzą m.in. Jean-Claude Marignale z Francji, Justin Fuentes pochodzący z Wenezueli, Abby Aouragh z pochodzenia Marokańczyk, Yesid Samir Puello Chala z Kolumbii, Natalia Iwaniec certyfikowana nauczycielka GAGA, Paulina Wycichowska, Andrzej Adamczak czy Maciej "Gleba" Florek zwycięzca I edycji "You can dance".

Uczestnicy warsztatów poznają takie style taneczne jak, Bungee Dance, Gaga People, Gaga Dancers, Tango Argentino, Dancehall, Jazz Rock, Reggaeton, Gyrokinesis, Broadway Jazz, Salsa, Bachata, Hip-Hop Energy, Musical Dance, Technika Release czy Taniec klasyczny. Dla seniorów profesor Ewa Wycichowska osobiście poprowadzi Projekt dla Bardzo Dorosłych. Promujemy taniec i zdrowy styl życia!

Podczas warsztatów odbędą się również liczne zajęcia prozdrowotne, takie jak joga w plenerze, zdrowy kręgosłup, warsztaty piramidalne ze zdrowego odżywiania, nauka sportów rakietowych. Uczestnicy otrzymają także karnet Open na całą strefę cardio i siłownię w  obiekcie "fairPlayce".

Organizatorzy zapraszają mieszkańców Poznania do wspólnej integracji przy dzwiękach muzyki!

Podczas tygodnia warsztatów organizowane będą otwarte "Wieczory taneczne nad Różanym Potokiem", z dyskoteką dla uczestników wydarzenia i mieszkańców Poznania oraz pokazami różnych technik tanecznych i występami artystycznymi. Organizatorzy zapraszają Poznaniaków do fairPlayce na otwarte "Spotkania z pasją", podczas których, honorowi goście opowiadać będą o swojej pasji do sportu i tańca.

Warsztaty zakończą się 25 sierpnia o godz. 16:00 finałowym pokazem tańca na dziedzińcu urzędu miasta. "fairPlayce" - to aktywne centrum kulturalne na mapie Poznania!

Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce to miejsce w którym aktywność sportowa przelata się z działaniami kulturalnymi. Poza ofertą sportową taką jak sporty rakietowe: tenis, badminton, squash, tenis stołowy, fitness, siłownia, zajęcia prozdrowotne, rozszerzamy też ofertę kulturalną fairPlayce o wydarzenia kulturalne w ramach inicjatywy ART fairPlayce. 

Lista miejsc na warsztaty jest ograniczona, zapisz się już teraz i przeżyj z nami niezapomniany tydzień z tańcem! www.dancingpoznan.pl

Zobacz www.dancingpoznan.pl/zapisy.html