plakat

Tatiana Mindewicz-Puacz - spotkanie autorskie

2018-09-03 ( poniedziałek )
18:00-20:30
Empik Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Po sukcesie książki "Luz. I tak nie będę idealna" Tatiana Mindewicz-Puacz powraca z książką na temat związków zatytułowaną "Miłość. I co dalej?" Spotkanie autorskie wokół nowej książki 3 września (poniedziałek) o godz. 18.00. Rozmowę z autorką poprowadzi Aleksandra Kutz.

Wydawałoby się, że jeśli chodzi o miłość... najtrudniej się zakochać. Można by zatem założyć, że każdy związek od momentu jego zawarcia staje się pełnią szczęścia. Dlaczego zatem tak wielu z nas, choć żyje we dwoje, czuje się samotnie? Czemu po jakimś czasie nasze rozmowy przeradzają się w bitwy? Skąd poczucie żalu i niezrozumienia w relacji z ukochaną osobą? Jak to się dzieje, że zamiast odczuwać radość dopada nas bezradność lub lęk? Oddalanie się od siebie nie następuje jednego dnia, jest procesem, który daje o sobie stopniowo znać, ale często ignorujemy te sygnały. Proces ten może mieć różne oblicza: milczenia, kłótni, braku seksu czy braku wspólnych działań. Jak zrozumieć w tym siebie i spojrzeć na związek z innej perspektywy? Jak zrozumieć mężczyznę, z którym jesteśmy? Jak się komunikować z ukochaną osobą tak, aby rozmowa pogłębiała bliskość?

Autorka piszę tę książkę przede wszystkim, jako kobieta, pełna empatii dla swoich bohaterek, świadoma, że mogłaby być jedną z nich. Nie ocenia, nie daje instrukcji, a jedynie zachęca do zastanowienia się nad sobą i swoim związkiem. Choć czerpie obficie ze swojego doświadczenia w pracy terapeutycznej oraz coachingowej nie wchodzi w rolę mentorki. Trzeba to powiedzieć głośno: bez zaangażowania nic nie będzie dobre, ani rozmowa, ani obiad, ani seks Wzruszająca, mądra i życiowa - taka jest nowa książka Tatiany. Pokazuje miłość bez różowych okularów. Miłość prawdziwą, taką o której w bajkach nie piszą, bo zawsze kończą na "i żyli długo i szczęśliwie". A w życiu bywa różnie. I na tę miłość trzeba pracować, jednocześnie zachowując szacunek i miłość do siebie. W tej książce nie ma gotowych recept, ale jest wielka inspiracja.

OLGA KOZIEROWSKA, Sukces Pisany Szminką Jeśli Wasz związek znalazł się na zakręcie, to ta książka pomoże Wam zorientować się, w którym miejscu jesteście i jak ruszyć w drogę do krainy satysfakcjonujących relacji. A jeśli Wasz związek ma się dobrze, to ta książka pokaże, co zrobić żeby miał się jeszcze lepiej. ANDRZEJ GRYŻEWSKI, psychoterapeuta, seksuolog Tatiana Mindewicz-Puacz - ekspertka od komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistka ds. kampanii społecznych, mówczyni motywacyjna, trenerka biznesu i szkoleniowiec. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia dla psychoterapeutów w Instytucie Psychologii Zdrowia. Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community) i psychoterapeutka (członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej). Mentorka w programie "Projekt Lady" TVN.

Zobacz www.facebook.com/events/258540684792355/