logo

Szkolenie: Techniki pracy nad poczuciem własnej wartości

09.01 – 13.02.2019
19:30

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska zaprasza na szkolenie: Techniki pracy nad poczuciem własnej wartości. Organizatorzy zapraszają: psychologów, pedagogów, studentów psychologii, pedagogiki i kierunków pokrewnych, osoby zawodowo niezwiązane z psychologią i pedagogiką, zainteresowane rozwojem osobistym. Niska samoocena i brak wiary we własne możliwości u klienta, pacjenta czy ucznia to problem, z którym w swojej pracy wielokrotnie spotyka się niemal każdy psycholog i pedagog. Wzmacnianie poczucia własnej wartości jest bardzo pomocne w pracy nad zmianą, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. W czasie szkolenia krok po kroku zostaną przedstawione techniki pozwalające budować zdrowe i stabilne poczucie własnej wartości.

Program szkolenia:

  • Praca z wewnętrznym dzieckiem część I: 9.01.19 (środa), g. 19.30-21.30 część II: 16.01.19 (środa), g. 19.30-21.30 Podczas tych zajęć uczestnicy będą poznawać techniki pracy z często zapominanym i niedocenianym obszarem naszego Ja nazywanym wewnętrznym dzieckiem. Dzięki jego ponownym odkryciu uczestnik ma szansę odzyskać to, co jako małym dzieciom przychodziło nam z łatwością: spontaniczność, radość z życia, ufność, niezachwianą wiarę w siebie i w swoje możliwości.
  • Praca z negatywnymi myślami część I: 23.01.19 (środa), g. 19.30-21.30 część II: 30.01.19 (środa), g. 19.30-21.30 Szkolenie będzie poświęcone identyfikowaniu i modyfikowaniu przekonań dotyczących naszego poczucia własnej wartości. Niemal każdy czasami zmaga się z negatywnymi myślami nie mającymi odzwierciedlenia w rzeczywistości; podczas tych zajęć uczestnicy poznają techniki ich zatrzymywania oraz przekształcania.
  • Rozwiązywanie problemów i budowanie planu działania część I: 6.02.19 (środa), g. 19.30-21.30 część II: 13.02.19 (środa), g. 19.30-21.30 Radzenie sobie z problemami to kolejny niezwykle ważny krok na drodze do poczucia własnej wartości. Część "problemów" jest wygenerowana przez własne negatywne przekonania; czasem jednak na drodze staje rzeczywisty problem. Podczas zajęć uczestnicy będą zastanawiać się, jak pomóc w zaakceptowaniu istnienia problemu oraz jak wspólnie stworzyć plan efektywnego działania w jego obliczu.

Można uczestniczyć we wszystkich szkoleniach lub tylko w wybranych / wybranym. Można także wziąć udział w części II, jeśli nie brało się udziału w części I - każde szkolenie stanowi odrębną całość.

Miejsce: ul. Marcelińska 62b/23, Poznań

Prowadzenie: trenerzy Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska - psychologowie, psychoterapeuci

Cena: całego szkolenia: 240 zł Cena pojedynczego, 2-godzinnego szkolenia: 45 zł Cena obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu, materiały potrzebne do zajęć, zaświadczenie o udziale w szkoleniu, kawę, herbatę, wodę, liczne, ciekawe materiały zawierające gotowe ćwiczenia do wykorzystania w pracy. Dla osób, którym nie odpowiada termin lub wolą pracować indywidualnie, istnieje możliwość indywidualnego szkolenia z tego tematu. Indywidualne szkolenie trwa 3 godziny (1 godzina na każdy z trzech tematów), koszt szkolenia to 360 zł.

Zapisy: biuro@pracowniakreska.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr tel., tytułu szkolenia / szkoleń)

Zobacz www.facebook.com/events/336745017112216/