plakat

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w Poznańskich Targach Książki, które odbędą się w dniach 1-3 marca 2019 roku. Ta impreza, mająca blisko 20-letnią historię zmienia swoją formułę. Utrzymane zostaną dotychczasowe działania popularyzujące książkę wśród jej najmłodszych odbiorców, ale targi otworzą się też na możliwie najszersze grono czytelników, miłośników książki popularnej, ambitnej oraz naukowej i popularnonaukowej.

Tradycyjnie targom towarzyszyć będzie specjalnie przygotowany program, bogaty w spotkania autorskie, warsztaty, wystawy, prezentacje nowości wydawniczych, konkursy, panele i spotkania w gronie specjalistów. Nie zabraknie sprawdzonych już wydarzeń, takich jak Mistrz ilustracji, czy Salon ilustratorów. Jak co roku wręczone zostaną prestiżowe nagrody Pegazika oraz nagrody w konkursach na najlepszą książkę naukową i popularnonaukową.

Wraz z Poznańskimi Targami Książki odbędą się największe w Polsce Targi Edukacyjne na których swoją ofertę prezentują szkoły i instytucje oświatowe różnych szczebli i specjalności - również spoza Polski.

Imprezie towarzyszyć będą Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC oraz III Ogólnopolski Kongres Oświatowy kierowany do nauczycieli, pedagogów, dyrektorów szkół i przedstawicieli sektora oświaty.

Zobacz www.targiksiazki.pl