Logo Festiwalu na fioletowym tle, w środku napis Ethno Port

Ethno Port Poznań - 13. edycja Festiwalu - UWAGA! ZMIANA TERMINU na 4-5.09.2020

05.06 – 07.06.2020

Ze strony Organizatora:

"Jeszcze niedawno z radością dzieliliśmy się z Wami pierwszymi informacjami o tegorocznej edycji festiwalu Ethno Port Poznań. Dziś podjęliśmy trudną, ale konieczną decyzję o przeniesieniu jej na inny termin.
Nie wiemy, jak długo potrwa na świecie pandemia nowego koronawirusa. Nie chcemy i nie możemy ryzykować zdrowia naszych drogich gości: artystów i uczestników.
Planujemy spotkać się z Wami na 13. Ethno Port Poznań w pierwszy weekend września. Śledząc uważnie sytuację epidemiologiczną, będziemy Was na bieżąco informować o szczegółach programu. Zachęcamy, by osoby, które zakupiły 3-dniowy karnet na czerwcowy termin, zachowały go do września. Karnety można też zwrócić w dowolnym momencie  (więcej: tutaj)."

_

Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwrócić.

Zwrot biletów CIK: zwroty możliwe stacjonarnie od 25.03 lub po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Bilety należy zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

_

Przed nami 13. edycja festiwalu Ethno Port Poznań w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

Wyglądało na to, że w przesądach jest ziarno prawdy. Trzynasty Ethno Port Poznań mógł okazać się pechowy, a nawet mógł w ogóle się nie odbyć.

A jednak się udało! Pomiędzy 5 a 7 czerwca 2020 roku organizatorzy zaprezentują najlepszej pod słońcem publiczności niezwykłe koncerty w ilości nie mniejszej niż w poprzednich latach. Spotkają się również z uczestnikami festiwalu podczas warsztatów, potańcówek, seansów filmowych i spotkań.

W tym roku uczestnicy szczególnie uważnie będą mogli wsłuchać się w to, co dzieje się w Afryce - na olbrzymim, różnorodnym, dynamicznie zmieniającym się kontynencie. Muzyka, pochodząca z tej części świata i od zawsze obecna na Ethno Porcie, zdominuje w tym roku koncertowy program, choć oczywiście nie zabraknie artystów z Azji i z Europy. Tradycyjnie już będzie można usłyszeć polskich wykonawców muzyki folkowej.

Pierwsi tegoroczni artyści:

  • Maya Youssef (Syria/Wielka Brytania),
  • Trio Da Kali (Mali),
  • Les Filles De Illighadad (Niger).

 Jest już dostępny 3-dniowy karnet na Festiwal w cenie 190 zł. Można go kupić na stronie Bilety 24.pl.

_
akt.LT

Zobacz ethnoport.pl/