baner

Noc w Palmiarni- Odkryj niezwykły świat roślin!

2020-07-17 ( piątek )
Palmiarnia Poznańska, ul. Matejki 18, Poznań

Która roślina to "chiński kwiat do butów?" Czy rośliny potrafią strzelać swoimi nasionami? Z którego drzewa płynie smocza krew? Na te i inne pytania odpowiedź będzie można znaleźć
podczas lipcowej "Nocy w Palmiarni" w trakcie której uczestnicy odbędą spacer i egzotyczną podróż przez 7 kontynentów!
Pierwsza po ponownym otwarciu "Noc w Palmiarni" to wydarzenie zarówno dla dzieci jak i dorosłych, poznaniaków i wakacyjnych turystów, początkujących miłośników botaniki, jak i pasjonatów- dla wszystkich, którzy chcieliby poznać niezwykłe oblicze świata roślin w klimatycznej atmosferze.

Tegoroczna lipcowa "Noc w Palmiarni" to także pierwsza okazja do wzięcia udziału w queście, dostępnym dzięki aplikacji EKO WIELKOPOLSKA. Rozwiązując quest, odwiedzający w ciekawy sposób zdobywają nietypową wiedzę i poznają bliżej kolekcję Palmiarni.

W trakcie zwiedzania dostępna będzie także wyjątkowa ścieżka zwiedzania, prezentująca niedostępne na co dzień informacje. To wyjątkowa okazja, by poczuć klimat odległych wysp i kontynentów i dowiedzieć się, jakie kryją za sobą tajemnice.

Wieczorne zwiedzanie rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 2:00 w nocy.
Kasa do 01:30 w nocy.

_

Jednocześnie w Palmiarni może przebywać 150 osób, w holu 4 osoby.
Podczas zwiedzania obowiązuje noszenie maseczek lub przyłbic. Organizatorzy bardzo proszą i zwracamy uwagę na stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w trosce wspólne zdrowie.
Szczegółowe informacje dot. zasad zwiedzania.

Bilety:

  • normalny: 12 zł
  • ulgowy: 8 zł

_
opr.LT

Załącznik