Plakat z informacjami o wydarzeniu i zdjęciem artystki

LP - spotkanie z cyklu #premieraonline z mikrokoncertem

2020-08-06 ( czwartek )
20:00-21:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Empik zaprasza na spotkanie z cyklu #premieraonline, którego gościem będzie LP. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu "Live In Moscow".

LP - charyzmatyczna amerykańska wokalistka, która rozkochała w sobie miliony fanów, planowała na 2020 ogromną trasę koncertową. Sytuacja z pandemią pokrzyżowała te plany, ale LP nie zostawia swoich słuchaczy bez niczego! "Live In Moscow" to pierwszy album LP na żywo! 9 kwietnia 2019 roku w Crocus City Hall w Moskwie LP wystąpiła przed ogromną publicznością ponad 6000 fanów, dając rewelacyjny koncert. Zarejestrowany wtedy album to 17 utworów, w tym mega przeboje "Lost On You" i "Girls Go Wild", a także jej wersje utworów Kings of Leon i The Rolling Stones!

Kariera LP nabrała zawrotnego tempa dzięki singlowi "Lost On You", który był #1 w ponad 18 krajach, ma status Diamentu w Meksyku i Francji, poczwórnej Platyny we Włoszech, Platyny w Polsce i Grecji oraz Złota w Belgii i Szwajcarii! A niedawno singiel przekroczył 2 miliardy streamów w serwisach cyfrowych! Ostatni studyjny album "Heart To Mouth" ukazał się pod koniec 2018 roku. Album pokrył się w Polsce Złotem!

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Zobacz www.facebook.com/events/3150802518342088/