Po lewej podstawowe informacje o spotkaniu. Po prawej zdjęcie stojących obok siebie: Janusza Stokłosy, Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza.

Z cyklu #premieraonline Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa

2020-11-30 ( poniedziałek )
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań, online

Z okazji premiery audiomusicalu "Piotruś Pan" odbędzie się wirtualne spotkanie z jego twórcami - Nataszą Urbańską, Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą. Wydarzenie będzie szansą do zadania artystom pytań i podzielenia się własnymi wrażeniami. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.
"Piotruś Pan" Jamesa M. Barrie'go to jeden z najbardziej cenionych tekstów literatury dziecięcej. Historia chłopca, który nie chciał dorosnąć, wciąż inspiruje artystów - na podstawie utworu powstały kolejne książki, filmy, a także kultowy już spektakl Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Tym razem ponadczasową opowieść będzie można poznać dzięki słuchowisku przygotowanemu przez zespół Studio Buffo. Produkcja z udziałem Nataszy Urbańskiej, Edyty Geppert, Wiktora Zborowskiego, Mariusza Czajki i wielu innych zadebiutowała 24 listopada w aplikacji Empik Go oraz na płycie CD, dostępnej w salonach Empik i na Empik.com.

Zobacz www.news.empik.com/