Plakat wydarzenia ze zdjęciem B.A. Paris.

Wirtualne Targi Książki: B.A. Paris

2021-05-28 ( piątek )
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

W ramach Wirtualnych Targów Książki organizatorzy zapraszają na spotkanie z B.A. Paris, autorką książki "Terapeutka" (Wydawnictwo Albatros). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, a przetłumaczy Taida Meredith. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę...
Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić.
Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał. Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej że gdy tylko z kimkolwiek porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla pilnie strzegą swoich sekretów. I nie są tak doskonali, jak się na pozór wydaje... 
B.A. Paris czterokrotnie była nominowana do nagrody Bestseller Empiku.

Zobacz www.facebook.com/empikcom