Grafika będąca plakatem wystawy składa się z dwóch części. Dolna przedstawia fragment fantazyjnego czarnego wazonu na żółtym tle. U jego podstawy znajduje się napis "DIZAJN.". W górnej część grafiki widzimy fragment ananasa z liśćmi na czarnym tle.

Sztuka w ciemno. Dotykać! Warsztaty sensualne na wystawie "Dizajn. Odsłona poznańska"

06.07.2021
18:00

Prowadzenie: Bartek Lis, Magdalena Skowrońska
Delikatna lub chropowata faktura mebla. Opływowy, finezyjny kształt przypominający ludzkie ramię albo linię szyi. Zapach starości, albo gładki (sic!), śliski zapach nowości? To wszystko można czasami zobaczyć - jeśli nasza wyobraźnia nie zna granic - ale czasami po prostu lepiej doświadczyć. Na tym spotkaniu nie tylko słuchamy i rozmawiamy o różnych wątkach związanych z dizajnem i wzornictwem użytkowym, ale również badamy te przedmioty innymi zmysłami niż zmysł wzroku. Zapraszamy do alternatywnej przygody ze sztuką. Nie patrzymy, zasłaniamy oczy - testujemy i uczymy się "w ciemno".
Zapraszamy serdecznie osoby z niepełnosprawnościami wzroku! Każda osoba jest mile widziana - oferujemy pomoc w dotarciu do Zamku z bliskiej okolicy (proszę pisać: b.lis[małpa]ckzamek.pl).

Spotkanie dostosowane do uczestnictwa osób z dysfunkcjami wzroku!

Liczba miejsc ograniczona, zbiórka przed Salą Wystaw,

Bilety: 10 złotych

Bilety dostępne w: