Plakat wydarzenia ze zdjęciem Agnieszki Grzelak po prawej. Po lewej białe napisy informujące o wydarzeniu, pomarańczowe tło.

Agnieszka Grzelak - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-07-08 ( czwartek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Agnieszka Grzelak, jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek, prezentuje interaktywny dziennik podróży, który wzbogaci doświadczenie odkrywania nowych miejsc. O tym, jakie przygody zainspirowały ją do stworzenia książki "Travel Challenge" (Wydawnictwo YA!), autorka opowie podczas spotkania online. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Agnieszka Grzelak przekonuje, że można podróżować inaczej. "Travel Challenge" to dziennik czekający na zapełnienie niezapomnianymi wspomnieniami i niespodziewanymi wydarzeniami z podróży. Łączy funkcje notatnika, poradnika, który pomaga w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach i activity booka pełnego wyzwań, którymi można dzielić się w mediach społecznościowych. 

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com