Kobieta z krótkimi blond włosami i białymi brwiami, patrzy na wprost, ma czerwone usta. Jej głowa jest otoczona bohomazem.

Labolatoria twórcze tańczyMY na Taczaka

2021-08-20 ( piątek ) – 2021-08-21 ( sobota )
Małe Studio Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu

20 sierpnia w godz. 18.00 - 19.30 i 21 sierpnia od 12.00 - 13.30 odbędą się warsztaty pt. "Krajobrazy ciała" z Moniką Błaszczak, polsko - łemkowską artystką interdyscyplinarną, badaczką i choreografką. 

Uczestnicy przyjrzą się zdolności ciała do przeżywania wielu stanów jednocześnie, ze szczególnym uwzględnieniem pożądania i opłakiwania, i tworzenia obrazów z ciała. Będą pracować pojedynczo i w grupie nad generowaniem choreografii-obrazów, które staną się plastycznym materiałem do modyfikacji i komponowania kolektywnej kreacji. Warsztaty zakończą się krótkim performansem, który uczestnicy wykonają sami dla siebie. Czerpiąc ze swoich dwóch ostatnich prac "Święto Wiosny: Preludium" oraz "Solilokwium", artystka zaprosi uczestników do eksploracji własnego ciała jako jednocześnie podmiotu i przedmiotu, i jako medium, przez które manifestują się siły natury. 

Poziom otwarty. 

Zapraszamy uczestników powyżej 15 roku życia.

Organizatorzy proszą o ubranie się w wygodny strój, pozwalający na swobodne wykonywanie ruchów. 

Możliwy jest udział w zajęciach tylko pierwszego dnia, zachęcamy jednak do uczestnictwa w dwudniowym cyklu, który pozwoli na pełne doświadczenie warsztatów.

Ze względów organizacyjnych należy przybyć na warsztat najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem.

Bilety w cenie 30 zł można kupić za pośrednictwem serwisu bilety24.pl oraz pół godziny przed zajęciami. 

Bilety dostępne w:

Kup bezpośrednio:

Zobacz www.bilety24.pl/inne/749-laboratoria-tworcze-tanczymy-na-taczaka-monika-blaszczak-67224?id=346227