Dziewczynka w koszyku od balona, patrzy w dal przykładając dłoń do czoła. W tle kolorowe ślady stóp.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największy w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce, Festiwal Podróżniczy. Dziewiąta edycja Festiwalu odbędzie się 24-26 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Iglicy. Podczas trzech dni Festiwalu odbędzie się kilkanaście prezentacji podróżniczych, warsztaty o tematyce około podróżniczej, strefa expo-partnerów,  podróżniczy bookcrossing, wycieczki, konkursy z nagrodami, wystawy, spotkania z autorami książek i wiele innych atrakcji. 

Prezentacje wygłaszane podczas Festiwalu biorą udział konkursie o Złoty Ślad, który podzielony jest na dwie kategorie: Polska i Świat. Najistotniejsza nie jest ilość przebytych kilometrów ale treść opowieści, czy porywający sposób opowiadania. Większość wystąpień uzupełniona jest niesamowitymi zdjęciami i filmami. Festiwal to także okazja to poznania wielu podróżników, spotkań z autorami książek i blogów podróżniczych. 

Każda z edycji Festiwalu jest dla wielu inspiracją do samodzielnej podróży, a nawet najbliższa podróż, może być pretekstem do opowiedzenia niesamowitej historii. Przyjdź, posłuchaj i zainspiruj się do kolejnej podróży!

Bilety wstępu zakupione na Festiwal upoważniają również do wstępu na Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon ora Poznań Caravans Salon, odbywające się w tym samym czasie.

Kup bezpośrednio:

Zobacz www.tobilet.pl/festiwal-podrozniczy-sladami-marzen-2021.html