Plakat wydarzenia ze zdjęciem Katarzyny Puzyńskiej i okładką książki. Po lewej białe napisy informujące o wydarzeniu, pomarańczowe tło.

Katarzyna Puzyńska - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-11-09 ( wtorek )
20:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Katarzyna Puzyńska, autorka cenionych kryminałów, powraca z zaskakującą książką, która przeniesie czytelnika do starosłowiańskiego świata. Z okazji premiery powieści "Chąśba" (Wydawnictwo Prószyński Media) pisarka weźmie udział w spotkaniu z cyklu Premiera online, podczas którego opowie o swoich inspiracjach i zdradzi, jak wyglądała praca nad książką. Rozmowę z autorką poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Ze świątyni w grodzisku wykradziona zostaje tarcza powierzona mieszkańcom przez Jarowita - znanego ze sporego (i dość krwawego) temperamentu boga wojny i wiosny. Zbliża się wiosenna równonoc, zostało więc dosłownie kilka dni na odzyskanie zguby i zażegnanie niebezpieczeństwa. Jakby tego było mało, odnalezione zostaje ciało kobiety. Najwyraźniej została zamordowana. Rozpoczyna się poszukiwanie związku jej śmierci z nagłym wyjazdem i dziwną obietnicą, której złożenie wymogła na mężu. Tymczasem w lesie znajduje się odmieniec - chromy chłopiec. Czy to on zmieni losy grodziska? A może nawet całego Królestwa?

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empik.com. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz www.facebook.com/empikcom/