Rysunek antycznych kolumn.

Piąte spotkanie z cyklu spotkań dla seniorów pt. "Porozmawiajmy o..."

15.03.2022
12:00

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu zaprasza na nowy cykl spotkań dla seniorów "Porozmawiajmy o...". Na spotkaniach archeolodzy pracujący w Muzeum prezentować będą różnorodne i ciekawe zagadnienia związane z archeologią, historią i ochroną zabytków.
Kolejny wykład pt. "Archeologia Pustyni Zachodniej w Egipcie" odbędzie się 15.03.2022 o godzinie 12.00. Prelegentem będzie dr Paweł Polkowski - laureat Nagrody Narodowego Centrum Nauki, który opowie między innymi o swoich badaniach sztuki naskalnej w Afryce. Serdecznie zapraszamy!
Muzeum Archeologiczne w Poznaniu działa zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w reżimie sanitarnym. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania podczas pandemii Covid-19, umieszczonym na stronie Muzeum https://www.muzarp.poznan.pl/ w zakładce "Zwiedzanie". Wszystkich uczestników spotkania obowiązują osłony ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk.
Wstęp wolny. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19, na spotkania obowiązują zapisy pod numerem tel. 61 6285553 lub mailowo pod adresem olga.adamczyk@muzarp.poznan.pl
Spotkanie organizowane w reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującym wytycznymi MKiDNiS.

Zobacz facebook.com/events/2785966788370952/