Logo organizacji.

Cykl warsztatów edukacyjnych "Wybiegaj w Przyszłość" - wykład #4 - Wszystko zaczyna się w głowie

2022-04-20 ( środa )
on-line

Już 20 kwietnia odbędzie się czwarty z ośmiu otwartych, bezpłatnych warsztatów edukacyjnych organizowanych przez Fundację Zdrowy Ruch, w ramach Programu "Wybiegaj w Przyszłość". Inicjatywa ma pomóc młodym lekkoatletom, ich trenerom i rodzicom mądrze planować, budować i zarządzać karierą sportową.

Warsztaty "Wybiegaj w Przyszłość" to projekt dedykowany całej społeczności lekkoatletycznej, a w szczególności młodym sportowcom, ich rodzicom i trenerom. To otwarte spotkania online, transmitowane na YouTube Fundacji Zdrowy Ruch oraz fanpage Wybiegaj w Przyszłość, podczas których poruszane będą zagadnienia dotyczące różnych aspektów kariery sportowej. Celem jest podnoszenie świadomości w obszarach m.in. metod ucznia się, dietetyki, regeneracji, psychologii, planowania kariery, rozwoju kariery dwutorowej, budowania marki osobistej sportowca, itd.

Wszystko zaczyna się od głowy

Czwarty warsztat edukacyjny ma za zadanie uświadomić jak dużą rolę w poprawie wyników sportowych odgrywa psychologia sportu.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące kwestie:

- Proces budowania pewności siebie
- Porażka? Obróć ją w sukces!
- Jak utrzymać wysoki poziom motywacji przez dłuższy czas

Jak wziąć udział w warsztacie?

Wystarczy w środę 20.04.2022 r. o godz. 19:00 wejść na kanał YouTube Fundacji Zdrowy Ruch lub profil Wybiegaj w Przyszłość na Facebooku i włączyć transmisję! W trakcie rozmowy będzie można na bieżąco zadawać pytania i włączyć się tym samym do dyskusji. Udział w warsztacie jest darmowy.

Link do wydarzenia na Facebooku

Link do transmisji na YouTube

baner