Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artysty.

Spotkanie - Do zobaczenia - Bartłomiej Topa i jego filmy

08.05.2024
19:00

Wyjątkowe wydarzenie z Bartłomiejem Topą - wybitnym aktorem, docenionym za kreacje w filmach Wojciecha Smarzowskiego, a w ostatnim czasie także za postać Jana Pawła w serialu "1670". Rozmowę i projekcję fragmentów filmów poprowadzi Jerzy Armata - krytyk filmowy, wykładowca i juror wielu festiwali filmowych.

Podczas wieczoru Bartłomiej Topa przybliży kulisy pracy aktora, opowie o swoich najważniejszych rolach, współpracy z reżyserami oraz ludźmi polskiego kina. Gość podzieli się również anegdotami z planów filmowych, dając unikalną okazję do poznania świata kina od środka.

Bartłomiej Topa występuje na małym i dużym ekranie już od ponad 30 lat. Pierwszą rolą, którą dał się lepiej poznać Polakom, była postać Zenka Pereszczaki w serialu "Złotopolscy". Dzięki kreacjom w filmach "Drogówka", "Kler" czy "Pod Mocnym Aniołem" zyskał szerokie uznanie zarówno wśród publiczności, jak i krytyków. Jego najnowsza rola - Jana Pawła w serialu "1670" - już teraz okrzyknięta jest mianem kultowej.

Na co dzień można go zobaczyć na żywo w spektaklach teatralnych "Dobrze się kłamie" i "Ludzie inteligentni".

Ten niezwykły czas będzie nie tylko okazją do rozmowy, ale także do wspólnego oglądania fragmentów kultowych scen na kinowym ekranie z udziałem Bartłomieja Topy, co pozwoli jeszcze głębiej zanurzyć się w magię jego aktorstwa. Podczas spotkania publiczność będzie miała także okazję do zadawania pytań.

Bilety w cenach nominalnych* 100 i 130 zł (w zależności od miejsca).
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Bilety dostępne w: