plakat

Wystawa - Odkryj Polskę na nowo!

2015-08-25 ( wtorek ) – 2015-08-30 ( niedziela )
Poznań City Center , ul. Matyi 2, Poznań

Kategoria: Wystawy

Fotogramy wszystkich dotychczasowych laureatów plebiscytu 7 nowych cudów Polski będzie można zobaczyć od 25 sierpnia w Poznań City Center. Wystawa zdjęć  będzie czekać na odwiedzających do końca tygodnia. Dodatkowo National Geographic Traveler już po raz piąty organizuje swój plebiscyt, w którym  tym razem Wielkopolskę reprezentuje zamek w Kórniku.

32 zdjęcia mają pokazać zwiedzającym, że jest jeszcze wiele miejsc w naszym kraju, które warto odkryć i poznać na nowo. Od 25 do 30 sierpnia będzie można zobaczyć nagrodzone przez Travelera zdjęcia niezwykłych zakątków Polski. Wśród nich znajdą się takie miejsca, jak Pałac w Kozłówce, Żywe Muzeum Piernika, Dolinki Krakowskie czy zeszłoroczny zwycięzca OFF Piotrkowska. Wystawa znajdować się będzie na poziomie I - koło fontanny. 

Wstęp jest bezpłatny.

Celem tegorocznej, piątej edycja wakacyjnego plebiscytu "7 nowych cudów Polski" Travelera jest promocja ciekawych, ale wciąż niewystarczająco znanych zakątków Polski. Przez cały rok redaktorzy magazynu podróżują w poszukiwaniu tajemniczych i ciekawych miejsc, tych nowo powstałych oraz takich, w które tchnięto drugie życie. Spośród nominacji czytelnicy Travelera głosują na te, które zasługują na miano nowego cudu Polski. Do 22 września na stronie www.7cudow.national-geographic.pl można wybierać najpiękniejsze miejsca w Polsce. Na głosujących, jak co roku, czekają atrakcyjne nagrody: Crossover Fiat 500x, a także książki Martyny Wojciechowskiej "Automaniaczka".