Hot Water

Hot Water - koncert

2017-02-03 ( piątek )
20:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Kategoria: Muzyka

Koncert promujący nową płytę legendy rockowego grania lat 90. w Wielkopolsce. Po latach lepszych i gorszych, po upadkach i podnoszeniu się od nowa, po doświadczeniach, które zainspirowały nowe dźwięki i teksty utworów. Hot Water proponuje na nowo ciepłą kąpiel...

Hot Water skończył właśnie pracę nad nową płytą, której premierę przewidują na początek 2017 roku. Zapowiedzią albumu jest singiel "Anioł". Na płycie znajdzie się dziesięć nowych kompozycji, które w większości będzie charakteryzowało wyjątkowe brzmienie unikalnych gitarowych cigar-boxów: Mrs. S and Mr.S. customowych cacuszek, stworzonych specjalnie dla Maćka Sobczaka przez firmę Tone Zone.

Muzycy od prawie trzydziestu lat stanowią podstawy sceny muzycznej Poznania. Hot Water już w latach 90-tych koncertowało w klubach, halach i na uznanych festiwalach rockowych i bluesowych m.in. Olsztyńskich Nocach Bluesowych, Jazz Fair czy Rawa Blues. Zespół zagrał także kilka ciekawych supportów między innymi  przed Joe Cockerem, Colloseum  oraz Jackiem Brucem.

Hot Water doceniany jest zarówno przez muzyków, krytyków jak i publiczność. Razem z grupą koncertowali m.in.: Małgorzata Ostrowska, Dariusz Kozakiewicz, Wojciech Waglewski, Krzysztof Ścierański, Michał Urbaniak, Tadeusz Nalepa, Taj Mahal, Andrzej Wodziński, Zbigniew Wrombel, Bartek Szopiński, Andrzej Trzeciak, Thomas Feldmann, Christian Rannenberg i wielu innych.

Bilety - 35 zł (m. stojące) i 45 zł (m. siedzące)

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/