logo

Short Waves Festival 2019

2019-03-19 ( wtorek ) – 2019-03-24 ( niedziela )
Poznań

Kategoria: Inne

Już ppo raz jedenasty w Poznaniu odbędzie się Short Waves Festival. Druga połowa marca w stolicy Wielkopolski wypełniona zostanie kinem krótkometrażowym z całego świata. W trakcie dziesięciu lat tworzenia festiwalu stał się on rozpoznawalny wśród polskiej i europejskiej publiczności, a dla Poznaniaków to prawdziwe święto kina w ich mieście. Każdego roku 6 festiwalowych dni to ponad 60 wydarzeń, 300 filmów i około 7000 miłośników krótkich form filmowych uczestniczących w pokazach.

Festiwal to przede wszystkim różnorodność: gatunkowa, stylistyczna, estetyczna i tematyczna. Przejawia się ona nie tylko w zróżnicowaniu filmów, ale też w sposobie ich prezentacji. Pokazy konkursowe klasycznie oglądamy w kinie, teledyski w klubie festiwalowym, a na sekretnych domówkach i w ramach KINO FORMY czeka na nas dodatkowa oprawa muzyczna i performatywna. Różnorodna jest nasza publiczność, dlatego w programie znajdą się także filmy dla dzieci, seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Bilety na Random Home Cinema, Urban View w Concordii Design (21.03) będą dostępne w Centrum Informacji Kulturalnej (dawnej CIM), ul. Ratajczaka 44

Program festiwalu

Informacje o biletach

Więcej informacji

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz shortwaves.pl/