a

Festiwal Przyjaciół Meskaliny vol. 4

05.12.2015
19:00

Festiwal Przyjaciół Meskaliny vol. 4 - Dzień 3

19.00 NINA MONTI
20.30 BISQUIT
22.00 KASIA STANKIEWICZ

bilet jednodniowy: 35 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu
koncertu
do kupienia na bilety24.pl*
* Bilety zakupione za pośrednictwem strony bilety24.pl mają doliczoną opłatę serwisową

Dzień 1
Dzień 2

Festiwal Przyjaciół Meskaliny to niecodzienne wydarzenie muzyczne, w trakcie którego wystąpi 9 wykonawców z Polski i zagranicy. Czwarta edycja Festiwalu to powrót do kompaktowej formy i długości.
Artyści, których spotkamy na Festiwalu, są zaprzyjaźnieni z publicznością i klubem. Lubią atmosferę tego miejsca i dlatego chętnie wracają z nowymi projektami, by zaprezentować premierowe utwory, ale też zagrać w nowych formacjach.

NINA MONTI
Włoska artystka urodzona w Rzymie, pierwszy raz z wizyta w naszym kraju, zagra w Meskalinie razem z gitarzysta i producentem Roberto Ruggeri. W roku 2003 podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną Clacksong (Michele Torpedine, Andrea Bocelli) Współpracowała z Lucio Dalla, także Pippo Pollina i Fulvio Maras. Ostatnia EPka "Tappezzeria" otrzymała świetne recenzje, tak samo ciepło przyjęła ją publiczność, co zaowocowało kilkunastoma koncertami we Włoszech, w Niemczech, także w Stanach Zjednoczonych.
Występowała przed 10tysieczna publicznośćą na koncertach zorganizowanych przez Movimento 5 Stelle Beppe Grillo na Circo Massimo w Rzymie i Autodromo Dino e Enzo Ferrari w Imola.

Bilety dostępne w:

Baner