a

Koncert - Poznańskie Betlejem

06.01.2016
18:00

Good Taste Production serdecznie zaprasza na koncert specjalny! Poznańskie Betlejem to projekt z udziałem TGD oraz wybitnych gości: Natalii Kukulskiej, Natalii Niemen, Kuby Badacha oraz Piotra Cugowskiego. Koncert odbędzie się w ramach VII Poznańskiego Kolędowania.
Ideą koncertu jest okazanie radości z przyjścia na świat Emanuela oraz wiary, której się nie wstydzimy. Chcemy stworzyć wspólnotę, by kolędować, podzielić się opłatkiem oraz przede wszystkim wziąć udział w wyjątkowym, pełnym świątecznego ciepła i wzruszeń wydarzeniu muzycznym. Olśniewające gwiazdy estrady - TGD oraz Natalia Niemen, Natalia Kukulska, Kuba Badach i Piotr Cugowski, wykonają niezwykły, zachwycający różnorodnosścią repertuar, złożony z najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych pochodzących z wielu stron świata.
Na scenie pojawi się kilkadziesiąt osób, a oprawa wydarzenia zostanie zrealizowana z największym rozmachem. Utwory między innymi z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej, Afryki i oczywiście najpiękniejsze kolędy polskie zostaną wykonane w fenomenalnych, specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach. Słowem: publiczność odbędzie wraz z artystami emocjonującą podróż poprzez różne tradycje świętowania Bożego Narodzenia. Będzie tu miejsce zarówno na żywiołową radość, jak i refleksję. Będzie okazja, aby najbardziej wyjątkowy czas w roku przeżyć jak najpełniej i najpiękniej. Razem.
Każdy uczestnik koncertu przy wejściu otrzyma płytę TGD "Kolędy Świata", program i repertuar koncertu wraz z opłatkiem, którym w odpowiednim momencie uczestnicy koncertu będą się łamać. Wszyscy wspólnie z artystami zaśpiewamy również kilka kolęd.
Przed nami niezwykły wieczór, podczas którego tradycja spotka się ze współczesnością, pop i gospel z muzyką folk, młodzi wokaliści z doświadczonymi artystami. Czas, gdy Ziemia spotyka się z Niebem.

Bilety w cenach:
49 zł (Strefa E)
69 zł (Strefa D)
79 zł (Strefa C)
99 zł (Strefa B)
119 zł (Strefa A)
149 zł (Strefa VIP)
Do każdego biletu płyta TGD "Kolędy Świata" w prezencie - do odbioru w dniu wydarzenia.

Bilety dostępne w:

Baner