Daniel Bloom

Koncert - Daniel Bloom

2016-02-25 ( czwartek )
19:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

Good Taste Production zaprasza na koncert. Gościem wydarzenia będzie Tomek Makowiecki.

Daniel Bloom to producent muzyki elektronicznej i filmowej. Uznanie przyniosły mu ścieżki dźwiękowe do filmów Jacka Borcucha - Wszystko co kocham, Nieulotne czy Tulipany  (nagrana wspólnie z Leszkiem Możdżerem, za którą artyści otrzymali nominację do Orłów). Przez lata z Józefem Skrzekiem, Stevem Schroyderem (ex-Tangerine Dream), Władysławem Komendarkiem tworzył muzykę improwizowaną w między- narodowym projekcie Ricochet Gathering.

Jesienią 2015 roku, nakładem Warner Music Poland, ukazał się jego nowy solowy album producencki zatytułowany Lovely Fear. Na płycie wokalnie udzielili się Mela Koteluk, Gaba Kulka, Iwona Skwarek z zespołu Rebeka, Marsija, Jon Scotfiled i Tomek Makowiecki. Album spotkał się z doskonałym przyjęciem przez słuchaczy i środowisko dziennikarskiego. Pierwszy singiel pt. Katarakta, nagrany z gościnnym udziałem Meli Koteluk, od 10 tygodni góruje na liście przebojów Trójki, a klip do tego utworu wyświetlono niespełna 800 tysięcy razy!

Po pierwszych miesiącach wzmożonej promocji albumu czas wyruszyć w trasę! Podczas koncertów prezentowany będzie cały materiał z płyty Lovely Fear. Zespół Daniela Blooma, w którego regularnym składzie znajdzie się Tomek Makowiecki, za każdym razem wspierać będą specjalnie zaproszeni goście!

Bilety w cenach:

  • 45 zł - I pula*
  • 55 zł - II pula*

*pule biletów dostępne do wyczerpania

Bilety dostępne w: