plakat

Koncert - Adrian Karma, Vintage Love, Hump

2017-09-08 ( piątek )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Jedna scena, jeden wieczór - trzech porywających wykonawców!

Adrian Karma to debiutujący w roli solisty artysta z Poznania. Aranżer, multiinstrumentalista, wokalista, a przede wszystkim sympatyczny chłopak z pasją. Jak sam przyznaje, w muzyce najważniejszy jest przekaz. Oprócz solowej działalności, Adrian jest także członkiem dwóch aktywnych zespołów - Sanity i Parajatsi. Jego debiutancki album "No such place as home" ukaże się w drugiej połowie 2017 roku.

Vintage Love - energetyczny zespół ze Szczecina serwujący pozytywną dawkę indie rocka. Inspiracje czerpie z wielu źródeł - zbyt wielu żeby wypisywać, warto samemu się przekonać. Krótką, ale efektowną biografię składu można podsumować w kilku słowach: W maju 2017r. VL debiutuje w eterze 5-utworowym EP, którym zaskarbia sobie przychylność społeczności studenckiej Szczecina. Dzięki temu debiutuje jeszcze w tym samym miesiącu na scenie Juwenaliów w Szczecinie grając u boku m.in. The Dumplings, Taco Hemmingway. Od tego czasu powoli, ale sukcesywnie VL zwiększa koncertami swój zasięg słuchaczy.

Hump - ich muzyka to mocny, osadzony hard rock, w którym często jednak słychać inspiracje kultowymi formacjami rodem ze Stanów Zjednoczonych jak Shinedown, Skindred, Three Days Grace, Rage Against The Machine, Korn, Limp Bizkit, a także Incubus.
Zespół funkcjonuje od grudnia 2016, tworząc autorski materiał w języku angielskim. Ostatnio rozpoczęli przygodę z tworzeniem muzyki w języku polskim. Mogą pochwalić się licznymi koncertami, a często również wygranymi konkursami, na takich wydarzeniach, jak Juwenalia 2017 w Poznaniu, Festiwal Kulminacje 2017, XIV Wrocławski Festiwal Form Muzycznych czy XX Rockowe Ogródki w Płocku.

Bilety 20 zł - miejsca nienumerowane.

akt.sw

Bilety dostępne w: