x

Gala 10-lecia Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

18.10.2017
19:00

Wystąpią m.in. Zakopower i Krzysztof Daukszewicz

Gospodarz programu : Artur Andrus

Fundacja "Stworzenia Pana Smolenia" założona została w 2007 roku przez aktora komediowego i satyryka Bohdana Smolenia; w tym roku obchodzi 10-lecie swojej działalności.

Z tej okazji 18 października 2017r. o godzinie 19:00 w Auli Uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego w Poznaniu odbędzie się uroczysta gala. Przed publicznością wystąpią m.in. Krzysztof Daukszewicz oraz Kabaret Młodych Panów, zaś gwiazdą wieczoru będzie zespół Zakopower. Rolę gospodarza i prowadzącego obejmie znakomity Artur Andrus. W programie nie zabraknie oczywiście występów podopiecznych "Stworzeń Pana Smolenia", będzie można także obejrzeć wystawę prac konkursowych i galerię zdjęć Pana Jacka Kulma. Na gości czeka zatem wiele atrakcji, w tym słodki poczęstunek i kawa.

W trakcie gali nie zabraknie również czasu na przegląd wydarzeń i sukcesów z minionych dziesięciu lat oraz krótkiej prezentacji przedstawiającej prowadzone przez Fundację zajęcia z hipoterapii, z której korzystają osoby z niepełnosprawnością. To jedna z nielicznych terapii, po której Pacjentom nie śpieszno do domu, zwykle zostają dłużej, żeby odetchnąć, porozmawiać, zatrzymać czas choć na chwilę.

"To miejsce niezwykłe" - mówią często rodzice małych podopiecznych, których jest tu spore grono - z tej formy terapii korzysta regularnie około 150 dzieci. By przynosiła ona zamierzone efekty, potrzebna jest systematyczna praca, upór i wytrwałość. A każdy, najdrobniejszy nawet sukces jest powodem do radości.

"Jestem najbogatszym człowiekiem świata, ponieważ codziennie odbieram wynagrodzenie za swoją pracę w najcenniejszej walucie - dziecięcych uśmiechach"- powiedział kiedyś znany hipoterapeuta Charles Fletcher. Potwierdzają te słowa terapeuci pracujący w Fundacji "Stworzenia Pana Smolenia". Nie ma tutaj przypadkowych osób, ponieważ hipoterapia to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także, a może przede wszystkim pasja, wrażliwość, wielkie serce i otwarcie na drugiego człowieka.

Życzeniem Bohdana Smolenia było, by Fundacja trwała i rozwijała się dalej. Aby jednak tak się mogło stać, potrzebne są środki.

Możecie Państwo mieć w tym swój udział, kupując bilet czy przekazując 1% podatku. Każda pomoc jest bezcenna!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej gali - dobrze się bawiąc, można jednocześnie wesprzeć dzieło Bohdana Smolenia! Bilety do nabycia za pośrednictwem serwisu internetowego www.ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Saturn i Media Markt oraz kawiarni - cukierni Pawlova. Informacje dodatkowe oraz rezerwacje biletów grupowych pod numerem telefonu 577 712 650.

Dzięki Twojej pomocy i ludziom dobrej woli możemy dalej robić to, co dobre. 

Bilety - 100 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz www.fundacja-smolenia.org/